Jaunākās Ziņas

Arhīvs

Politisko partiju apvienība “Atmoda”. 13.saraksts.


Es, Inguna Sudraba, uzrunāju Jūs un lūdzu padomāt par divām lietām.

Pirmā. Arī es vairākkārt negāju balsot Eiropas Parlamenta vēlēšanās. Jo uzskatīju kāda tam jēga. Arī neredzēju par ko balsot. Jo pazīstot cilvēkus, zināju, ka savas intereses vienmēr ir bijušas pirmajā vietā. Vēl jo vairāk, esot Briselē, Latvija un tās cilvēki viņiem ir tikai fons. Un arī es, domājot par to, kas notiek un kāpēc notiek, esmu sapratusi, ka mana vienaldzība, viena cilvēka vienaldzība, otra, trešā, desmitā un simtā ļauj lietām notikt tā kā tās ir. Faktiski atbalsta lietu esošo kārtību. Kāds cits pieņem lēmumu manā vietā…. Un ko es atstāju aiz sevis? Vienaldzību. Es nebūšu izpildījusi savu pienākumu – būt atbildīgai par to laiku, kurā es dzīvoju. Jo atbildību jau prasa un prasīs no mums katra individuāli. Ko Tu esi darījis savā laikā? Tev iedotajā laikā?


Otrā lieta. Par ko balsot? Par ko iestāties? Kas man ir svarīgi?

Jā, es drosmīgi teikšu – ir jābalso par Atmodu. Atmodu visā, Atmodu apziņā, Atmodu rīcībā. Ir jāsaprot un mēs esam sapratuši – Latvija nav, nebūs un nedrīkst būt otrās šķiras valsts, kolonija Eiropā, par ko tā ir pārvērsta, par ko tā tiek uzskatīta, kā pret to izturas. Kāpēc šeit ir dārgākie medikamenti? Kāpēc šeit vēl arī daudzas citas preces un pakalpojumi ir dārgāki? Kāpēc šeit ir otrās šķiras sadzīves ķīmija? Kāpēc šeit cilvēki nevar nopelnīt cilvēka cienīgu algu? Tāpēc, ka Latvijas loma jau ir iedalīta – būt par koloniju. Jo tikai kolonijas piegādā lēto darbaspēku. Būt par pierobežas zonu. Jo tikai pierobežas zonās neattīsta ražošanu, neiegulda attīstībā, izglītībā, cilvēkos, nerada plaukstošu valsti. Kāpēc, lai tie, kuri pārvalda resursus, pirmām kārtām, Eiropas resursus, to darītu? Viņiem Latvija ir tikai kolonija un pierobežas zona.


Mēs, Atmoda, esam par Latviju, kura ir plaukstoša, kurā ir stipras ģimenes, kurā ir izglītoti cilvēki. Par Latviju, kurā cilvēki nopelna un var dzīvot. Par Latviju, kurā cilvēki tiek cienīti, novērtēti. Jo tā jau ir valsts loma, galvenā valsts loma – rūpēties, lai katrs iedzīvotājs var sevi apliecināt, var izpaust savu potenciālu. Jo tad arī valsts ir stipra. Viņu nevar ietekmēt nekādi ārējie spēki, viņā nevar radīt nekādu iekšējo destrukciju. Bet tas beidzot ir skaļi jāpasaka Eiropā. Jāpasaka patiesība par to kā interesēs lēmumi tiek pieņemti. Un beidzot jāsāk pieņemt lēmumi cilvēku interesēs, aizstāvot Latvijas intereses katrā vārdā, katrā teikumā, katrā lēmumā.


Balsojiet. Ejiet uz vēlēšanām. Un 25.maijā balsojiet par Atmodu. Par 13.sarakstu. Es ticu Jums.


Ar mīlestību, Inguna Sudraba.


  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon