Jaunākās Ziņas

Arhīvs

Latvijas Televīzijai Par EP deputātu kandidātu debatēm Briselē 10.aprīlī

Politisko partiju apvienība “Atmoda” nepiedalīsies debatēs Briselē 10.aprīlī, jo neatbalsta birokrātiju un nodokļu maksātāju naudas bezjēdzīgu tērēšanu.

Tas attiecas gan uz LTV izdevumiem, kurus apmaksā no Latvijas valsts budžeta, gan uz Eiropas Parlamenta izdevumiem. Esošajiem Eiropas Parlamenta deputātiem ir iespēja gan segt savus izdevumus, gan uzaicināt partijas biedrus, sedzot arī viņu ceļošanas un nakšņošanas izdevumus no Eiropas Parlamenta budžeta.

Cik kopā izmaksās šādi organizēts divu stundu raidījums? Cik izmaksās viena deputāta kandidāta maksimālais ētera laiks 10 minūtes šajā raidījumā?

Latvijas TV nevajag slēpties Briselē no vēlētajiem, klausoties deputātu kandidātu stāstos par to, kā kurš saprot un redz savu darbu Eiropas Parlamentā, bet jāiet pie Latvijas vēlētājiem uz vistālākajiem Latvijas nostūriem un jājautā kādu viņi vēlas redzēt Latviju nākotnē? Vai tādu pašu, kā iepriekšējos gados - vāju, nevajadzīgu, nacionālās bagātības un saknes pazaudējušu Eiropas Savienības nomali? Vai arī stipru, nacionālu valsti ar savam nacionālajam interesēm Eiropas Savienībā?

Eiropas parlamenta deputātiem jāpilda Latvijas vēlētāju norādījumi un jāaizstāv Latvijas intereses, nevis jāklanās un jāizdabā citu valstu interesēm, ievazājot Latvijas tautai nepieņemamas un svešas lietas - tādas kā viendzimuma laulības un genderismu (bezdzimuma bērnus), kā arī ieviešot EP regulas, kuras iznīcināja Latvijas zvejniecību, lauksaimniecības ražošanu un nu jau arī banku sistēmu, liekot mūsu cilvēkiem aizbraukt no savas zemes labākas dzīves meklējumos svešumā! Beigsim vergot un runāt citu cilvēku mutēm!

Domāsim un strādāsim paši, kļūsim par saimniekiem savā valstī!

Mūsu piedāvājums Latvijas nacionālās intereses likt pirmajā vietā un ar Latvijas iedzīvotājiem sarunāties Latvijā nevis Briselē.

Ar cieņu,

Inguna Sudraba

Politisko partiju apvienības “Atmoda” valdes priekšsēdētāja


  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon