Jaunākās Ziņas

Arhīvs

Ēnu diena maina priekšstatu par darbu Saeimā

Vakar, 14. februārī, mani ikdienas Saeimas darbā ēnoja trīs skolnieces no Majoru un Gulbenes vidusskolām. Skolniecēm bija iespēja iepazīt Saeimas deputāta ikdienas darbu un izdarīt secinājumus par redzēto.Ēnu dienas noslēgumā skolnieces minēja, ka šī diena pagājusi ļoti ātri un noteikti mainījusi viņu domas, uzskatus par deputātiem pozitīvā nozīmē, kā arī izteica izbrīnu par deputāta darba apjomu ikdienā. Skolnieces izteica arī pateicību par šo interesanto un piepildīto dienu, kuras laikā krasi mainījies priekšstats par deputātiem, politiķiem un darbu Saeimā.


Arī manī šīs atziņas raisīja gan prieku, gan pārdomas. Par to, cik lielā mērā politiķa, deputāta darbs ir nonivelēts. Būt par deputātu manā izpratnē ir pagodinājums. Deputāts, ir persona, kura nopelnījusi tautas uzticību un kuram savs darbs – kalpot tautas interesēm – ir jāveic godam!


Ar prieku sagaidīšu nākamā gada ēnot gribētājus, lai turpinātu mainīt priekšstatu par darbu Saeimā un politikā.


Ticot, ka saprāta balss gūs Saeimā pārsvaru –

Inguna Sudraba

12. Saeimas deputāte

Partijas „No sirds Latvijai” valdes priekšsēdētājaSkolnieces par ēnu dienu:


Šajā ēnu dienā Saeimā esmu guvusi superīgu priekšstatu par deputāta ikdienas pienākumiem. Interesanti bija tas, kā tiek izskatīti likumu grozījumi. Man likās, ka tas aizņem tik daudz laika. Šī diena man pagāja ātri, un esmu ļoti pateicīga par šādu iespēju ēnot Saeimā. Godīgi sakot, mans iespaids par politiku ir krasi mainījies.

-Rūta Leila J (9.klase)


Paldies, Inguna, ka devāt iespēju ielūkoties Jūsu darba dienā, daudz vairāk uzzināt par Saeimas darbību un vienkārši labi pavadīt laiku. Esmu pateicīga par visu šodien iegūto, pieredzēto un izprasto. Man ļoti patika tas, ka es nebiju vienīgā, bet bija vēl 2 superīgas meitenes. Visi cilvēki, ar ko šodien tikos, bija pretimnākoši un jauki. Ļoti interesanti bija staigāt pa ēkām un apskatīt tās. Kopumā šī diena bija fantastiska, paldies par to Jums un Jūsu palīdzei.

-Elisa (7.klase)


Esmu ļoti pateicīga par šo iespēju, par to, ka šodien varēju te atrasties un gūt priekšstatu par Saeimas darbu un to kā mūsu valstī notiek likumdošanas process. Man šī diena pagāja ļoti ātri un noteikti mainījās manas domas, uzskati par deputātiem, kā arī par viņu darbu. Interesanti bija tas, cik apjomīgs process jāiziet jauna likuma pieņemšanai. Liels paldies Jums un Jūsu palīdzei Līgai par šo interesanto un piepildīto dienu!

-Sanita (9.klase)  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon