Jaunākās Ziņas

Arhīvs

Parlamentārās izmeklēšanas komisijas ziņojums jau ceturtdien

Arī mūsu valstī, kas līdz šim ir sekojusi teju visiem demokrātijas uzbūves principiem, protams, tāpat kā visur citur demokrātiskajā pasaulē – ja ne visu, tad daudz ko, nosaka ierobežotu cilvēku grupējumi, kuri cīnās par savu resursu vairošanu un ietekmes sfērām. Savukārt arī Latvijā ir izveidotas iestādes, kuru uzdevums būtu šos grupējumus pieskatīt un neitralizēt.

Tad lūk – šī konkrētā izmeklēšanas komisija tika izveidota, lai izvērtētu KNAB vienas konkrētas izmeklēšanas dīvainības un bezrezultātu, kā arī lai saprastu vai tās izmeklēšanas tēma – valsts nozagšana un sabiedrisko mediju ietekmēšana vispār ir notikusi.

Lai arī šīs komisijas darbs un pat tās izveidošana vienmēr ir bijusi pavadīta ar skaļām klaigām un negatīvu ažiotāžu, tomēr es tās darbu, rezultātus atzīstu un vērtēju kā ļoti nozīmīgus gan priekš sevis, gan arī priekš visas sabiedrības. Tagad Komisijas darbība norit fināla fāzē - Komisijas gala ziņojums jau ir oficiāli nodots un ar tā saturu visi interesenti var iepazīties Komisijas mājas lapā. Tieši šobrīd mēs strādājam pie gala ziņojuma oficiālās nodošanas runas šīs ceturtdienas plenārsēdē, un uzreiz pēc tās es nodošu visus savus personīgos secinājumus un viedokli publicēšanai savā blogā.

Aicinu sekot līdzi informācija par gala ziņojuma publisko pieejamību kā arī šeit (blogā) noteikti atgriezties pēc 25.janvāra!

Paldies.


  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon