Jaunākās Ziņas

Arhīvs

Es aicinu runāt un uzticēties

Mans aicinājums partijas biedriem e-pastā par publisko nomelnošanu, sakarā ar Parlamentārās izmeklēšanas komisijas "Par valsts nozagšanas pazīmēm un pirmstiesas izmeklēšanas kvalitāti kriminālprocesā Nr. 16870000911" (tautā sauktā - oligarhu lieta) darbu.


* * *

Cienījamais kolēģi!


Kā jau plašsaziņas līdzekļos ir izskanējis, sestdien par savu vēlmi izstāties no NSL frakcijas Saeimā paziņoja Ringolds Balodis. Cienījamais R. Balodis NSL komandai pievienojās līdz ar 12.Saeimas vēlēšanām, iekļūstot Saeimā kā deputāts, veicinot NSL frakcijas formēšanos Saeimas opozīcijā.


Tā kā līdz šim brīdim no deputāta nav saņemts ne skaidrojums, ne iesniegums, tādēļ patiesie izstāšanās iemesli man pagaidām nav zināmi arī cilvēciskā līmenī.


Kā jau zināms, priekšvēlēšanu laiks ir trauksmains ar to, ka notiek partejiskas pārgrupēšanās un diemžēl arī spekulatīvas neslavas celšanas pat pie mazākā iemesla vai citreiz pat bez jebkāda iemesla. Spriežot pēc pēdējā laikā masu saziņas līdzekļos cirkulējošās informācijas, mēs to, visticamāk, novērosim vēl, - gan sakarā ar mūsu darbu Parlamentārās izmeklēšanas komisijā, gan citām mūsu aktivitātēm, gan protams sakarā arī ar Saeimas vēlēšanām oktobrī. Nav divu domu, ka šo neslavu celšanas mērķis ir apturēt gan manu, gan partijas darbību.


Politiski rūdītākie kolēģi jau zina, ka šis laiks ir vienkārši jāiztur, palīdzot un atbalstot vienam otru. Un, gadījumā, ja tomēr rodas šaubas vai ir kāds ierosinājums, vai arī gluži vienkārši radusies vēlme paust savu viedokli par manu vai NSL darbu, aicinu un iedrošinu uzrunāt mani personīgi. Personīga izrunāšanās palīdzēs atpazīt patiesību no meliem un šķituma. Sarunas un uzticēšanās ir tas formāts ko es, kā partijas dibinātāja un vadītāja, ļoti vēlos redzēt partijā, gan starp mani un kolektīvu, gan arī jūsu pašu starpā. Jo tieši tas nodrošina principu "no sirds uz sirdi - Latvijai" darbību.


Šī nedēļa ir nozīmīga man un mūsu partijai ar Parlamentārās izmeklēšanas komisijas noslēgumu. Visticamāk viss fokuss un mediju spiediens mums būs par un ap šo tēmu. Uzskatu, ka šajā darbā esam izdarījuši maksimumu, ko pie šādiem ierobežotiem apstākļiem un sakāpinātās negatīvās attieksmes vispār bija iespējams izdarīt.


Ir kaut kāda robeža šajā valstī, kur sākas kaut kāda sabiedrības bezspēcība un šīs izmeklēšanas komisijas darba laikā ar to saskārāmies nepārtraukti. Tā patiesībā ir speciāli radīta un uzturēta, visaptveroša un pamatīgi veidota valdošās varas "aizsargbarjera", kas tiek uzturēta gan ar "savējo" mediju starpniecību, gan atsevišķu personu, grupējumu ieinteresētību, iebiedēšanu vai saukšanu pie atbildības ar nomelnošanas palīdzību. Aicinu nepakļauties šim spiedienam un ieraudzīt patiesos negāciju nolūkus un sabiedriskās domas, apziņas ietekmes veidus.


Es vienmēr esmu uzsvērusi, ka manā komandā vajadzīgas viedas, sadarboties spējīgas, taisnīgas un pozitīvas personības, kurām nav bail no pastāvošās iekārtas un tās ietekmes līdzekļiem! Un es zinu, ka tādas personības mēs varam būt. Es zinu, ka es tāda esmu, un ka jūs tādi esiet - es jums ticu!


Šogad savstarpējs atbalsts, sarunas un uzticēšanās, vairāk kā jebkad - ir atslēgas vārdi mūsu turpmākajā darbībā! Iedrošinu būt atvērtākiem un aktīvākiem un tad jau arī paši pieredzēsim, kā iesāktais mums izdodas!

Nāciet ar idejām un ierosinājumiem!


Cerot uz atklātību un cilvēcīgumu savstarpējās attiecībās -


Inguna Sudraba


  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon