Sveicināti!

Esmu Inguna Sudraba, politiķe, partijas “No sirds Latvijai” priekšsēdētāja, 12. Saeimas deputāte.

Strādājot Latvijas Republikas Valsts kontrolieres amatā vairāk kā 8 gadu garumā, esmu daudzkārt sevi pierādījusi kā profesionālu auditoru un vadītāju. Gan ieraugot netaisnības mūsu tautsaimniecības pārvaldē, gan tās novēršot.

Kopš 2014. gada sākuma, kad nodibināju kustību “Tautas kustība No sirds Latvijai” un vēlāk arī partiju “No sirds Latvijai”, katru mirkli, ko politikā pavadu, nu jau 4 gadu garumā, esmu pārliecinājusies, ka izvēle, sakārtot mūsu valsti caur politisko darbību, ir bijusi vairāk kā pareiza.

Taisnīgums, godīgums un viedums ir tās vērtības pēc kurām savā darbībā esmu vadījusies vienmēr. No sirds ticu, ka pozitīvas izmaiņas var tikt panāktas jebkur, arī mūsu valstī, politikā un cilvēkos.

Lēmums par bloga izveidi ir nācis vairāku iemeslu dēļ:

1) vēlos paust privāto viedokli par notiekošo valstī un Saeimā;

2) vēl precīzāka un mazāk ierobežota komunikācija ar partijas, kustības biedriem un sabiedrību kopumā;

3) šādi manu viedokli nav iespējams ierobežot, izmainīt vai pat apturēt kā tas pietiekami bieži notiek citos medijos. Šeit es esmu 1:1 ar savu lasītāju.

Ja mana darbība ir iedvesmojusi, aicinu jūs pievienoties mūsu kustībai  un partijai “No sirds Latvijai”, lai uzsāktu un turpinātu kopā ar līdzīgi domājošajiem realizēt savu sapni, redzējumu par dzīvi šajā valstī, mūsu Latvijā!

Mana dzīve ir veltījums Latvijai!

***

Saziņa

 

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon