February 28, 2018

Šī ir mana atbilde uz jautājumu – kāpēc es iesniedzu LR Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai iesniegumu par 12.Saeimas deputāta A.Kaimiņa, nu jau -  kārtējo - deputāta ētikas pārkāpumu. Šis nav TIKAI stāsts par Kaimiņa kungu, bet gan par mūsu pašu – deputātu...

February 22, 2018

Izskatīju Ministru prezidenta ikgadējo ziņojuma dokumentu. Tas ir kārtējais dokumentālais pierādījums par dzelzsbetona sienu, kas šķir valdošo eliti no tautas un tās problēmām un ikdienas izaicinājumiem.

Viss Jums sākas pirms diviem gadiem, deklarējot tautsaimniecības i...

February 21, 2018

Šodien Saeimas komisiju kopsēdē meklēs atbildi - Vai Latvijai ir vajadzīga e-veselība? Vai e-veselībā vēl ieguldīt 10 milj.eiro?

Varbūt tomēr pieprasīt par samaksāto naudu izdarīt darbu līdz galam?!

Šeit lūdzu atbilde......

February 15, 2018

Vakar, 14. februārī, mani ikdienas Saeimas darbā ēnoja trīs skolnieces no Majoru un Gulbenes vidusskolām. Skolniecēm bija iespēja iepazīt Saeimas deputāta ikdienas darbu un izdarīt secinājumus par redzēto.

Ēnu dienas noslēgumā skolnieces minēja, ka šī diena pagājusi ļo...

February 14, 2018

Es nevaru atbalstīt tādu vidi, kāda Latvijā šodien ir radīta – kura nestimulē cilvēkus ne palikt Latvijā, ne attīstīt šeit uzņēmējdarbību. Plašāk video materiālā..

http://play24.lv/video/11439/sudraba-kritize-kucinska-valdibu-es-nevaru-atbalstit-tadu-vidi-kada-latvija-s...

February 9, 2018

Mans viedoklis par grozījumiem izglītības likumos.

Partijas “No sirds Latvijai” pozīcija ir un paliek nemainīga un partija “No sirds Latvijai” iestājās par visu bērnu vienādām tiesībām iegūt kvalitatīvu izglītību un vienādām savas tālākās karjeras iespējām Latvijā. Šīs...

February 8, 2018

Es vienmēr iestāšos PAR tiesiskumu, taisnību, cilvēktiesībām un PRET korupciju, lai kurā līmenī tā būtu izpaudusies. Un šis ir mans viedoklis par šo, manuprāt, pilnīgi nepamatoti politizēto jautājumu un priekšvēlēšanu cirka turpinājumu mūsu valstī.

Tātad, šodien mums ir...

Please reload

Jaunākās Ziņas

05.28.2019

Please reload

Arhīvs

Please reload

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon